Skip links

Akademi

Sayfa Güncelleniyor...

FİKRİ HAKLAR YÖNETİMİ EĞİTİMİ 

Fikri haklar alanında yetkin ve seçkin bir eğitimci kadrosu tarafından verilecek ve fikri hakları farklı perspektifleriyle ele alacak eğitimimiz, bir Fikri Haklar Portföyünü her açıdan yönetme kabiliyetine sahip Fikri Sermaye Yönetim Danışmanlarını yetiştirmeyi amaçlıyor.


16 Kasım 2022 Çarşamba günü başlayacak Fikri Haklar Yönetimi eğitimimizin programı, eğitmenleri, ücretleri ve takvimi, okumakta olduğunuz tanıtım yazısının altında yer alan bağlantıların kullanılması yoluyla görülebilir.


Fikri Haklar Yönetimi eğitimimizin Ön Kayıtları 11 Kasım 2022 Cuma günü saat 17.00’de sona erecek. Ön kayıtlar için zaman geçirmeden hareket etmenizi öneriyoruz.


Türkiye’de Fikri Haklara yönelik mevcut eğitim programlarının çoğunluğu idari süreçler ve hukuki koruma üzerine yoğunlaşmıştır. Fikri Haklar, belirtilen boyutlara ilaveten, aynı zamanda ekonomik ve stratejik yönleriyle de değerlendirilmesi gereken çok boyutlu analiz ve planlama gerektiren mali varlıklardır.

Eğitimimiz; alana ilişkin olarak yalnızca mevzuat bilgisiyle değil, aynı zamanda stratejik, ekonomik, yönetsel bilgi ile risk yönetimi, uyuşmazlık yönetimi, denetim yetileriyle de donanmış uzmanlar yetiştirmeyi planlamaktadır. Programın sonunda kendilerine verilen bir Fikri Haklar Portföyünü her açıdan yönetme kabiliyetine sahip Fikri Sermaye Yönetim Danışmanlarının yetiştirilmesi öngörülmektedir.

Eğitimimiz çevrimiçi şekilde verilecektir ve eğitim platformu Ankara Patent Bürosu tarafından sağlanıp katılımcılara duyurulacaktır. Eğitimler kaydedilecektir ve katılımcılar tarafından sonradan da izlenmeleri mümkün olacaktır.

 

Her modülün sonunda, ilgili modüldeki derslerin %80’ine çevrimiçi biçimde katılanlara Katılım Belgesi verilecektir.

 

Ön kayıtların tamamlanmasının ardından katılım için gerekli ödemeler katılımcılardan talep edilecektir.

 

Program kapsamında mevcut eğitmenlerimize ilaveten Dr. Osman Gazi Güçlütürk, Av. Utku Aydıner, Volkan Hamamcıoğlu, Av. Cansu Çatma Bilen, Zehra Enligün ve Topnur Altay da eğitimci kadromuza katılacak. Eğitmen kadromuza yapılan eklemeleri ve programdaki bir yer değişikliğini içeren güncel bannerlarımız kısa süre içerisinde yayında olacak, ancak bu yenilikleri size şimdiden duyurmak istedik.

 

Soru ve ek bilgi taleplerinizin akademi@ankarapatent.com adresine iletilmesi halinde, yanıtlarımız en kısa sürede verilecektir.

 

Eğitimci Listesi

Başlangıç ve Uzmanlık Modülleri

Eğitim Takvimi

Ücretler